Sonata Çıkma Parça

Sonata Çıkma Parçalar Bu Modele Çok Yakışmaktadır

Hyundai’nin üst sınıf üretilen Sonata modeli araçlar performansı ile göz doldurmaktadır. Yeni ve eski kasaları adeta makam aracı olarak tasarlanan Sonata araçlar genellikle siyah ve koyu renklerde üretilmektedir. Sonata Çıkma Parçalar bu modellere çok yakışmaktadır.

sonata çıkma parça, sonata çıkma yedek parça

Sonata Çıkma Parçaların Fiyatları Yüksektir

Yeni motor teknolojilerine sahip olan Sonata çıkma parça konusunda aynı kelamı edemeyeceğim. Sonata sınırlı sayıda ve üst sınıf olmasından dolayı orjinal yedek parçalarının fiyatları yüksektir. Bizler, fiyatı yüksek olan bu parçaların maliyet fiyatının biraz üzerinden siz değerli müşterilerimize ulaştırılmasını  sağlıyoruz.

Sonat Çıkma Parçalarda Beyinlerde Stoklarımızda

Hyundai Sonata araçların,  abs beyinleri, airbag beyinleri, motor beyinleri ve şanzıman beyinleri  elimizde mevcuttur. Beyinlerde de değişim garantisi bulunmakta olup, üzerinde oynanmaması ve kısa devre yaptırılmamış olması gerekmektedir. Seri numaralarına göre gönderilecek Beyinlerde seri numarası farklı olan beyinler çalışmamaktadır. Geniş bilgi ve seri kontrolü için bizi arayınız. Sonata Çıkma Parçalarda muhayyer garantilidir.